VISPĀRĪGI

Visi cilvēki sapņo par sevis pilnveidošanu, labāku veselību un skaistu augumu. Bet realitātē tikai 5% cilvēku piemīt uzņēmība un izturība ieguldīt darbu, lai šos mērķus reāli sasniegtu.

Mēs izveidojām 5erslife.com lapu kā atbalstu cilvēkiem, kuri grib augt un attīstīties fiziski un mentāli. Šeit Tu atradīsi vadošos sporta uztura produktus, vērtīgu informāciju par uzturu, treniņu padomus un iepazīsies ar citu cilvēku pieredzi.

Lai Tev veicas personīgajā izaugsmē un izmanto iespēju uzzināt vairāk par veselīgu dzīvesveidu mūsu lapas sadaļās!

PAR VEIKALU

5erslife veikals piedāvā pēc mūsu ieskatiem labāko sporta uztura sortimentu. Mēs individuāli uzrunājām brendus kā 5 % Nutrition un BSN, lai kvalitatīvi piedāvātu viņu produktus Latvijas tirgū. Mēs regulāri veidosim akcijas populārākajiem produktiem, ieviesīsim jaunus produktus Latvijā un iesakam visus interesentus sekot notikumiem, piereģistrējot savu epastu.

IESAISTE SABIEDRĪBĀ

Šobrīd 5erslife aktīvi atbalsta Betsafe/Ulbroka FS Master florbola komandu. Mēs rūpējamies par viņu sporta uzturu un atbalstam visās sporta aktivitātēs, ieskaitot jauniešu programmu. Tuvākajā laikā veidosim jaunas sadarbības dažādās sporta nozarēs, jo vēlamies atbalstīt latviešu sportistus un pilnveidot jauniešu zināšanas par pareizu uzturu sportam.