Vai sporta uztura bagātinātāji ir nepieciešami?

“Ātrā” atbilde ir – drīzāk nē. Tas īpaši attiecās uz iesācējiem, kas iespaidojas no lielajiem, “uzpumpētajiem večiem” un, kuri nereti ultimatīvi deklamē, ka Jums uzturā jālieto viens vai otrs produkts vienā vai citā proporcijā.

Iesākumā ir ļoti svarīgi sakārtot savus ēšanas paradumus, lai tie atbilstu Jūsu ķermeņa tipam, vielmaiņai un uzstādītājiem mērķiem, un tikai tad ir vērts domāt par uztura bagātinātāju iekļaušanu savā ēdienkartē. Uzsvēru – BAGĀTĪNĀTĀJIEM! Protams, tie ir ļoti efektīvi un labi palīdz mērķu sasniegšanā, bet tās nav brīnumtabletes. Nevajag gaidīt brīnumus. Bez maksimālas pašatdeves, piepūles un dzelžainas disciplīna mērķis un rezultāts būs joprojām pietiekoši tāls.

Uztura bagātinātāju piedāvājums tirgū ir pietiekošo plašs. Turpmākajās rakstu sērijās aprakstīsim produktus, kuri ir mūsu sortimentā, pastāstot par katru no tiem tuvāk, to īpašībām un ietekmi, tādejādi ļaujot Jums noorientēties plašajā piedāvājumā un atrast Jums piemērotāko.

Tiesa, vēlreiz vēlos atgādināt, ka uztura bagātinātāji kalpos Jums kā panākumu sastāvdaļa nevis 100% garants nevainojamam iznākumam. Viss joprojām ir atkarīgs tikai un vienīgi no Jums!

 

Vēlot veiksmi un izdošanos,

treneris Jevgēnijs Mamikonjans