Kā izvēlēties trenažieru zāli?

piemerotākā-sporta-zāle

Iesākumam, es rekomendētu apskatīt tās trenežieru un fitnesa zāles, kuras atrodas Jūsu mājas vai darba tuvumā. Ir svarīgi, lai izvēlētā treniņu zāle atrastos netālu no vietas, kur Jūs pavadāt lielāko daļu no savas dienas, lai lieki netērētu laiku un emocijas līdz nokļūstat vietā, kur esat nolēmis pilnveidot sevi fiziski.

Kā nākamie kritēriji “ideālās” trenažieru zāles izvēlei būtu telpu plašums (lai būtu pietiekami daudz vietas un gaisa) un aprīkojums (treniņu zālē ir trenažieri visām ķermeņa grupām: kardio zona, spēka rāmji) un, protams, treneri, kas spēs paskaidrot kā zālē atrodamo aprīkojumu izmantot (šis kritērijs ir īpaši svarīgi, ja esiet iesācējs).

Daļā no sporta klubiem ir pieejamas tādas opcijas kā sauna un peldbaseins, kas spēj radīt relaksējošu sajūtu un visnotaļ baudāmu efektu, bet paaugstina abonementa cenu. Šajā gadījumā būtu jāuzdod sev jautājums – vai tas ir tā vērts?

Personīgi man papildu opcijas nekad nav bijis izšķirošs faktors. Praksē esmu novērojis, ka sabiedrībā zināmi sportisti ikdienā iet uz tā sauktajām “pagrabu zālēm”, tā kā abonementa cena Jums nedos garantiju rezultātam.

Novēlu Jums veiksmi, pacietību un centību savu mērķu sasniegšanā!

 

Ar cieņu,

treneris Jevgēnijs Mamikonjans