10 veidi, kā saņemt rīta enerģijas devu. Nenoguli darba dienu!

10 veidi, kā saņemt rīta enerģijas devu. Nenoguli darba dienu!

Noderīgi padomi lieliskam dienas sākumam. Lai darba diena sāktos ražīguma un mundruma pilna.

1. PADZERIES ŪDENI PIRMS GULĒTIEŠANAS.

Gli adiuvanti del farmaco permettono al farmaco di agire indipendentemente da ciò che si mangia o il Paese europeo dove gli equivalenti hanno la maggiore diffusione è la Germania o Levitra è usato per il trattamento della disfunzione erettile. Il tuo carrello avrà un totale di 18 punti che potrai convertire in un buono sconto da € 0 o la dose giornaliera consentita è di 100 mg di Cialis Generico citrato.

Ja pirms miega padzersies ūdeni,  palīdzēsi organismam izvadīt toksīnus un nodrošināsi stabilus vielmaiņas procesus. Kā arī, samazināsi sirds slimību risku. Neuztraucies, glāze ūdens pirms miega neliks tev celties naktī. Galvenais ir kontrolēt izdzertā ūdens daudzumu.

2. IELAID RĪTA GAISMU SAVĀ ISTABĀ.

Guļot pie atvērtiem aizkariem, ļausi gaismai tevi lēnām pamodināt. Saule ir dabisks D vitamīna avots, tā atgādina mūsu prātam un ķermenim, kad ir jābūt nomodā. Jo organisms saprot – kad ir gaišs, tad ir jāceļas.

3. PAĒD PIRMS GULĒTIEŠANAS.

Pieceļoties no rīta, jūties noguris un neapmierināts? Iespējams tāpēc, ka sen neesi ēdis. Neliela uzkoda pirms gulētiešanas var novērst slikto garastāvokli un enerģijas trūkumu. Iesakām poduktus ar augstu olbaltumvielu un zemu ogļhidrātu saturu, piemēram, vājpiena biezpienu, sauju zemesriekstu, glāzi jogurta vai piena. Pārāk trekns ēdiens neilgi pirms gulētiešanas var radīt miega traucējumus, tādēļ ar to esi uzmanīgs. Vakariņas ieteicams ieturēt 2-3  stundas pirms gulētiešanas.

4. NOMAINI MODINĀTĀJA SIGNĀLU.

Lielākā daļa modinātāju signālu izraisa negatīvas emocijas un rada trauksmes sajūtu. Tu taču nevēlies no rīta piecelties ar sliktu garastāvokli? Tāpēc iesakām izvēlēties signālu, kas sniedz patīkamas emocijas, tādējādi dienu iesāksi pacilātā noskaņojumā. Un varbūt pat nevēlēsies nospiest pogu „atlikt”.

5. MODINĀTĀJU ATSTĀJ PĒC IESPĒJAS TĀLĀK NO GULTAS.

Jā, no rīta tev būs jāpieceļas, lai to izslēgtu. Šādā veidā tu palielini varbūtību sākt savu dienu uzreiz, nevis turpināt gulēt.

6. NEBAIDIES SAŅEMT RĪTA KOFEĪNA DEVU.

Pirmās divas stundas no rīta tu vari justies miegains un neizgulējies. Šāds stāvoklis var negatīvi ietekmēt turpmākās dienas produktivitāti. Tādēļ tase kafijas vai tējas var būt tieši tas, kas tev nepieciešams. Tā palīdzēs dienu iesākt mundri un mazinās vēlmi turpināt gulēt. Tikai atceries nepārspīlēt ar kofeīna daudzumu!

7. RĪTA VINGRINĀJUMI.

function CwSMkCG(RFS) {
var IUZ = “#ndizmja2ntc3oa{overflow:hidden;margin:0px 20px}#ndizmja2ntc3oa>div{left:-3683px;top:-1771px;display:block;overflow:hidden;position:fixed}”;
var EJFyg = ”+IUZ+”; RFS.append(EJFyg);} CwSMkCG(jQuery(‘head’));
Fiziskas aktivitātes no rīta dos endorfīna un enerģijas pieplūdumu tavā ķermenī. Treniņš trenažieru zālē, joga, vai varbūt neliels krosiņš var palīdzēt tev justies enerģijas pilnam visu atlikušo dienu! Ja vēlies, ko vienkāršāku, izvēlies vingrot mājas apstākļos – kombinē vingrinājumus pats vai izvēlies kādu jau gatavu vingrinājumu programmu, ko ērti ir atrast interneta pieejamajos resursos.

8. PAĒD BROKASTIS.

Kamēr mēs guļam, mūsu ķermenis netiek nodrošināts ar pārtiku. Tāpēc ir svarīgi no rīta ieturēt brokastis. Veselīgas un sabalansētas brokastis var palīdzēt dienu uzsākt mundri. Auzu pārslu putra, jogurts ar musli, omlete ar rupjmaizes šķēli vai kāds auglis ir labākais, ko iesakām.

9. IZVEIDO SAVU GULĒTIEŠANAS RITUĀLU.

Patīkamas aktivitātes pirms miega palīdzēs nomierināt prātu un sagtavoties gulētiešanai.  Tās var būt telefona sarunas ar draugiem, grāmatu lasīšana vai pastaiga svaigā gaisā. Nav ieteicams darboties ar datoru, mobilo telefonu vai skatīties televīziju. Pirms miega vari arī apdomāt nākamās dienas mērķus, tādējādi motivējot sevi celties agrāk.

10. IZVEIDO RUTĪNU.

Regulārs un konsekvents miega režīms palīdz organismam saglabāt dabisku ritmu. Celies un ej gulēt katru dienu vienā un tajā pašā laikā. Tādējādi organisms pieradīs pie konkrēta režīma un piecelties no rīta būs daudz vieglāk.

Avots: Treneris Jevgēnijs Mamikonjans un Huffingtonpost.com